נענע פרסומי נדל"ן מספקת שירותי פרסום מודעות תכנון ובניה - פרסום הקלה, פרסום תב"ע, פרסום תמ"א 38, פרסום שימוש חורג, פרסום הפקעה ועוד. באתר תוכלו למצוא מידע רחב על פרסום לפי חוק התכנון והבניה, התשכ"ה - 1965.

גלישה באתר או שימוש בו מכל סוג כמוהם כהסכמה לתנאי התקנון והתחייבות לפעול על פיהם. התקנון משתנה מעת לעת ומחובתך להתעדכן בתקנון בכל כניסה לאתר. מטרת האתר הינה להציג את שירותי החברה ומידע נוסף בתחום פרסום לפי חוק התכנון והבניה, התשכ"ה - 1965 ללקוחות פוטנציאליים ולגולשים המתעניינים בנושאים אלו. התוכן באתר הוא מקצועי ונכתב ונערך על ידי בעלי החברה ועובדיה. חל איסור מוחלט, לשכפל, להפיץ, לפרסם או לעשות כל שימוש בתוכן, אלא בהסכמה מפורשת מראש. החברה מסירה מעצמה אחריות על פעילויות הגולשים באתר שנעשו באופן בלתי חוקי ו/או במטרה לגרום לנזקים לאתר ו/או לגולשים האחרים בו. החברה תעשה כל מאמץ על מנת להפעיל את האתר בצורה תקינה. הדוגמאות באתר נועדו להמחיש את סוג השירותים שמעניקה החברה והן בגדר המלצה בלבד. היה ונפגעת או חשת באי נעימות מכל סוג בעת השימוש באתר, או שברצונך להעיר הערה/ תגובה לתוכן האתר אנא צור עימנו קשר ונשמח לענות.


קצת עלינו

נענע פרסומי נדל"ן הינה חברה המספקת שירותי פרסום מודעות תכנון ובניה ללקוחות פרטיים, עסקיים, עיריות ומועצות מקומיות. לחברתנו ניסיון רב בפרסום מודעות תכנון ובניה ובעבודה מול ועדות תכנון ורשויות מקומיות. חברתנו מבצעת פרסומי תכנון ובניה של כל סוגי המודעות: פרסום הקלות בניה, פרסום תמ"א 38, פרסום הפקדת תכנית, פרסום אישור תכנית, פרסום איחוד וחלוקה ועוד... כל פרסום מודעות תכנון ובניה מלווה על-ידי עו"ד, כך שתוכלו להיות בטוחים שההליך מבוצע באופן מדויק ובהתאם להוראות החוק. אנו נשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון הרב שצברנו ולפרסם עבורך מודעות תכנון ובניה באמינות, מקצועיות ולא פחות חשוב - במהירות.

הירשמו לעדכונים