פרסום מודעות תכנון ובניה בתל אביב - בהתאם להנחיות מכון רישוי תל אביב

צריך לפרסם הקלה או שימוש חורג בתל אביב? אנחנו כאן בשבילך!

עיריית תל אביב הינה החלוצה ביישום הרפורמה בחוק התכנון והבניה אשר נכנסה לתוקף החל מחודש אוגוסט 2014. כחלק מיישום הרפורמה הוקם בתחילת שנת 2015 מכון רישוי בעיריית תל אביב אשר הסמיך את חברת נענע פרסומי נדל"ן לביצוע כל סוגי הפרסומים עבור מבקשי הבקשות בתל אביב לרבות פרסום הקלות בניה ופרסום תוכניות בניין עיר.

מתי נדרש מבקש הבקשה לעשות פרסום של הקלה בתל אביב?

חובת הפרסום נקבעת בעת פתיחת הבקשה בהתאם למהותה ולמצב הבעלויות בקרקע. לצורך התקשרות עם חברתנו יש להעביר לידנו את טופס ההתקשרות אשר התקבל מידי הבודקת המטפלת בתיק בעת פתיחת הבקשה במחלקת הרישוי.

מחויבות להשלים את העבודה בזמן קצוב:

הליך פרסום הקלות בתל-אביב יושלם בתוך 21 ימים קלנדריים והליך משלוח לפי תקנה 2ב' יושלם בתוך 7 ימים קלנדריים.  במידה ויש לבצע  את שני ההליכים גם יחד – יושלמו שניהם בתוך 21 יום. ספירת הימים מתחילה ביום מתן הוראת הפרסום על ידי צוות מרכזות הרישוי והיא מסתיימת ביום בו מדווחת חברת הפרסום לעירייה כי סיימה את  פעולותיה, וזאת באמצעות  עדכון ישיר של מערכות המחשב העירוניות.

מחויבות למחיר הזול ביותר:

אנו בנענע פרסומי נדל"ן מתחייבים לבצע פרסום מודעות תענון ובניה, ובכלל זה פרסום הקלות או שימוש חורג או פרסום הפקדת/אישור תב"ע במחירים הזולים ביותר!


קצת עלינו

נענע פרסומי נדל"ן הינה חברה המספקת שירותי פרסום מודעות תכנון ובניה ללקוחות פרטיים, עסקיים, עיריות ומועצות מקומיות. לחברתנו ניסיון רב בפרסום מודעות תכנון ובניה ובעבודה מול ועדות תכנון ורשויות מקומיות. חברתנו מבצעת פרסומי תכנון ובניה של כל סוגי המודעות: פרסום הקלות בניה, פרסום תמ"א 38, פרסום הפקדת תכנית, פרסום אישור תכנית, פרסום איחוד וחלוקה ועוד... כל פרסום מודעות תכנון ובניה מלווה על-ידי עו"ד, כך שתוכלו להיות בטוחים שההליך מבוצע באופן מדויק ובהתאם להוראות החוק. אנו נשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון הרב שצברנו ולפרסם עבורך מודעות תכנון ובניה באמינות, מקצועיות ולא פחות חשוב - במהירות.

הירשמו לעדכונים