כיצד מפרסמים מודעות תכנון ובניה? - נענע פרסומי נדל"ן

המדריך המקוצר לפרסום מודעות תכנון ובניה בקלות ובמהירות!

 פרסום מודעות תכנון ובניה בעיתונים:

מודעות תכנון ובניה חייבות להפרסם במדור מיוחד בעיתון הנושא כותרת "מודעות בענייני תכנון ובניה". הפרסום מתבצע על פי רוב בשלושה עיתונים: עיתון נפוץ (ישראל היום, ישראל פוסט), עיתון יומי בעל תפוצה ארצית (הארץ, מעריב) ומקומון. בשכונה בא אחוז דוברי השפה הערבית או הרוסית עולה על 10% יש לפרסם בעיתון בשפה הערבית/רוסית כעיתון יומי. מחלקת הגרפיקה בחברתנו מפרסמת את מודעות התכנון והבנייה באופן מרוכז בימי חמישי. מועדי סגירת העיתונים הינו בד"כ בימי שלישי או רביעי כתלות באזור הפרסום.

חשוב לזכור - כהוכחה לביצוע הפרסום יש להעביר לידי ועדת התכנון את גזירי העיתון המקוריים! חברתנו תספק ללקוחותינו גזירי עיתון מקוריים מיד לאחר פרסום מודעת התכנון והבניה בעיתונות.

פרסום מודעת תכנון ובניה על גבי שלט:

שלב נוסף בפרסום הינו הצבת שלט בחזית המבנה/המגרש נשוא הבקשה. חברתנו תדאג להצבת השילוט בשטח בהתאם להוראות החוק לרבות תיעוד השלט. בתיק המסמכים אשר מוגש לועדה אנו מצרפים תיעוד של תליית השלט ובתוספת תצהיר החתום על ידי עורך דין המאשר את תקינות ההליך.

חשוב לזכור - על השלט להיות מוצג לאורך כל זמן הגשת ההתנגדויות.

משלוח הודעות לגובלים:

על פי חוק התכנון והבניה, יש לשלוח הודעות בדואר רשום/ להמציא הודעות במסירה אישית לכל הגובלים. גובל הוא כל אדם אשר מחזיק בזכות כלשהי בחלקה הנדונה או בחלקות הצמודות לה. בחלק מועדות התכנון תימסר רשימה של חלקות גובלות להן יש למסור הודעות כנספח נלווה לנוסח הפרסום. חברתנו תפעל לאיתור כלל הגובלים והמצאת מכתבים בהתאם לדרישות הועדה המקומית (יש לציין כי לועדות השונות ישנן לעיתים דרישות ספציפיות לגבי ביצוע הליך המסירה, חברתנו צברה ניסיון רב בתחום ותדאג לבצע את ההליך בהתאם לדרישות הועדה הרלוונטית).

חשוב לזכור - יש להעביר לידי הועדה המקומית את אישורי המסירה כחלק מתיק מסמכי התיעוד של הפרסום.

יש לכם עוד שאלות? פנו אלינו ונשמח לסייע!


קצת עלינו

נענע פרסומי נדל"ן הינה חברה המספקת שירותי פרסום מודעות תכנון ובניה ללקוחות פרטיים, עסקיים, עיריות ומועצות מקומיות. לחברה ניסיון רב בביצוע פרסומי תכנון ובניה ובעבודה מול ועדות תכנון ורשויות מקומיות. אנו נשמח להעמיד לרשותך את הניסיון שצברנו ולפרסם עבורך את מודעתך באמינות, מקצועיות ולא פחות חשוב - במהירות.

הירשמו לעדכונים